Hamile Masajı

Hamilelik ve Doğuma Hazırlık Eğitimi almış bir terapistten Hamile Masajı seansı almak ister misiniz?

Hamile Masajı’nın etkili olduğu alanlar hamileliğin ilerleyen aylarıyla birlikte ortaya çıkan değişimlere paralel olarak kurgulanmıştır.

Omurgaya binen yükün artması, omurga ve ona bağlı kaslarda gerilimler oluşmasına yol açar. Hamile masajı özellikle boyun, baş ve sırt bölgesinde oluşan gerginliklerin giderilmesinde etkilidir. Pelvik bölge üzerinde uygulanan hafif dokunuşlar doğuma yaklaşırken bedeninizin ihtiyaç duyduğu esnekliği kazanmanıza yardımcı olur. Dolaşım bozuklarının sebep olduğu siyatik, ödem ağrıları ve krampların giderilmesi, (düzenli terapi özellikle siyatik ağrılarını ciddi oranda azaltmaktadır) ve enerjetik olarak bedenin canlandırılmasını içermektedir.

Doğal, cildi besleyen yağlarla uygulanan masaj, ciltte oluşan gerginlikleri de gidermektedir.

Kişiye özel olarak uygulanan masaj seansına, 4. Aydan başlayarak hamileliğin son haftalarına kadar rahatlıkla devam edilebilir.

Seansta doğumu hızlandırabilecek, doğum sürecine müdahale edebilecek her türlü manevradan itina ile kaçınıldığı için, düşük riski içermez. (Yine de seanslara başlamadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz)

Tek / paket seans ücretleri ve randevu için bizi 0 850 333 22 39 numaralı telefondan arayabilir ya da Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine yazabilirsiniz.

Emine Gültekin ; Masaj terapisti / Doğuma Hazırlık Eğitmeni / Doula

Yaklaşık 10 yıldır Enerji terapileri, meditasyon, uzakdoğu öğretileri Tai Chi Chuan, Qigong, eğitimleri alan Emine, 2 yıl Doğum Koçu ve Hamilelik Eğitimcisi Ayşe Öner'in asistanlığını yaptı. Bu süre boyunca babalara hamile masajı üzerine eğitim verdi. Doğum Akademisi'nde Doğuma Hazırlık Eğiticisi ve Doula Eğitimi aldı. Şu anda hamile masaj terapisti olarak çalışıyor, Doğuma Hazırlık Eğitimleri veriyor ve Doula (doğum destekçisi) olarak doğumlara katılıyor.


 

 

 

 

Bizi Takip Edin!

Üye Girişi
Kurs haberlerinin ve yeni eklenen çalışmaların size ulaşmasını istiyorsanız kayıt olunuz.